تازه ها
بنر

دفتر مقام معظم رهبری

بنر

ایران ساخت

بنر
دومین جشنواره ملی توانمندسازی و سرمایه گذاری کسب و کارهای ارزش آفرین با نام "توسکا" برگزار می شود. مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

 

دومین جشنواره ملی توانمندسازی و سرمایه گذاری کسب و کارهای ارزش آفرین با نام توسکا توسط بنیاد نخبگان استان مازندران برگزار می شود.
هدف از برگزاری جشنواره ملی توسکا، ترویج فرهنگ کارآفرینی، حمایت از ایده/طرح اولیه و محصولات، آموزش اصول راه اندازی کسب و کار، ایجاد ارتباط موثر برای فرصت های سرمایه گذاری، تجاری سازی طرح ها و ایده ها و ... می باشد.
این جشنواره ملی زمستان هر سال در استان مازندران برگزار می شود. امسال در تاریخ ۲۵ و ۲۶ بهمن ماه ۹۶ در شهرستان بابل میزبان شرکت کنندگان محترم بوده و سورپرایز تفریحی ویژه برای ۲۷ بهمن ماه در نظر گرفته شده است.

چالش اصلی جشنواره ملی توسکا عبارت است از " ایجاد ارتباط خلاقانه بین ایده، طرح اولیه و محصول شرکت کننده با یکی از چالش های زیست محیطی است."

شرکت کنندگان در پنج گروه کلی دسته بندی می شوند:
۱. گروه تماشاچی علاقمند:
تماشاچی علاقمند میتواند برای آشنایی با رویداد توسکا، بهره مندی از کارگاه های آموزشی، ایجاد شبکه های کاری و آشنا شدن با ایده پردازی در این رویداد ثبت نام نمایند.
۲. گروه ایده پرداز خلاق:
ایده پرداز خلاق فردی است که ایده، طرح اولیه و یا محصولی برای ارائه در رویداد داشته باشد.
۳.عضو فعال توسکا:
عضو فعال در جشنواره ملی توسکا تحت عنوان نماینده و کادر اجرایی جشنواره توسکا می تواند حضور یابد. شرکت در این بخش محدودیتی نداشته و جشنواره ملی توسکا در تمامی شهرهای ایران عضو فعال می پذیرد.
۴. شرکت های فعال در حوزه های مربوطه:
شرکت ها و موسساتی که تمایل دارند در نمایشگاه جانبی جشنواره ملی توسکا حضور داشته باشند. این شرکت ها می توانند برای معرفی محصولات خود و یا به عنوان سرمایه گذار بر روی موارد معرفی شده در جشنواره ملی توسکا حضور یابند.
۵. سرمایه گذاران:
کسانی که به عنوان علاقمندان به سرمایه گذاری بر روی ایده ها، طرح ها و محصولات معرفی شده در جشنواره ملی توسکا حضور می یابند، در گروه سرمایه گذاران قرار میگیرند.

مزایای شرکت در این جشنواره ملی دریافت گواهی بنیاد نخبگان، جوایز نفیس نقدی و غیر نقدی، تندیس، لوح تقدیر، ایجاد ارتباط موثر با سرمایه گذاران و استقرار طرح های مورد تایید در مرکز نوآوری و فناوری استان مازندران (به صورت حضوری و مجازی) می باشد.
برای شرکت در جشنواره ملی توسکا میتوانید فرم ثبت نام را از کانال های ارتباطی دریافت نموده و یا با ارسال درخواست خود، دبیرخانه با شما تماس خواهد گرفت.


برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های :

۰۱۱۳۲۱۹۰۸۲۰ و ۰۱۱۳۲۱۹۹۷۷۹ دبیر خانه دائمی جشنواره توسکا  تماس حصل فرمائید .

تلگرام و اینستاگرام رسمی جشنواره توسکا :
TooskaTVIM
@

و در صورت ارسال ایمیل با آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید با ما درتماس باشید .