تازه ها
بنر

دفتر مقام معظم رهبری

بنر

ایران ساخت

بنر
بازدید فرهنگی،تاریخی و علمی،تخصصی رئیس بنیاد نخبگان استان و نخبگان و سرآمدان مازندران از موزه آثار باستانی و مردم شناسی استان مازندران و شرکت خطیر ماشین . مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان مازندران بازدید فرهنگی،تاریخی و علمی،تخصصی رئیس بنیاد نخبگان استان  و نخبگان و سرآمدان مازندران  از موزه آثار باستانی و مردم شناسی استان مازندران و شرکت خطیر ماشین به همت بنیاد نخبگان استان مازندران برگزار شد .

دراولین مرحله از بازدید نخبگان و سرآمدان استان  از موزه آثار باستانی و مردم شناسی استان مازندران و بخشهای باستانشناسی، مردم شناسی و آثار اسلامی دیدن کردند و با سابقه تاریخ، تمدن و فرهنگ این استان آشنایی پیدا کردند.

در دومین مرحله بازدید، دکتر محسن جهانشاهی رئیس بنیاد نخبگان استان مازندران بهمراه نخبگان و سرآمدان استان  از کاخانه خطیر ماشین تولید کننده انواع ماشین های صنعتی و کنترلر صنعتی بازدید کردند . در این بازدید دکتر محسن جهانشاهی نقش بازدیدهای علمی و صنعتی در بروز خلاقیت و ایجاد اشتیاق در قشرهای مختلف جامعه به ویژه نخبگان، استعدادهای برتر و دانشجویان موضوع غیر قابل انکاری دانستند و به استفاده از ظرفیت نخبگان در این عرصه تاکید داشتند و تولید فناوری از دانش که منجر به تولید ثروت در جامعه می شود را از نشانه های بارز یک کشور توسعه یافته اعلام کردند.

در ادامه این بازدید علمی، تخصصی شرکت کنندگان پس از بازدید از خط تولید و تجهیزات و محصولات تولیدی این شرکت در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات و نصب و راه اندازی جلسه­ای با مهندس خطیر مدیر عامل شرکت خطیر ماشین و یکی از کارآفرینان و صادر کنندگان موفق برگزار و از تجربیات ایشان استفاده نمودند.