تازه ها
بنر

دفتر مقام معظم رهبری

بنر

ایران ساخت

بنر
اخبار
فیلتر عنوان     نمایش # 
# عنوان مطلب
91 اطلاعیة مهم دربارة اعطای وام ودیعة مسکن
92 معاون اول رئیس جمهور و رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی : طراحی و پیاده‎سازی نظام صیانت از بازار ملی در حوزه دانش بنیان.
93 نشست صمیمی جوانان با استاندار مازندران و تجلیل از جوانان نخبه و برتر استان مازندران جوانان و نخبگان، ذخایر و سرمایه های کشور و سزاوار جايگاه هاي بزرگ هستند.
94 معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان برای استماع گزارش آنکتاد ازسیاستهای علم و فناوری ایران, وارد مقر سازمان ملل درسوئیس شد.
95 دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور: هم اکنون صعود رتبه فناوری نانوی ایران به پله پنجم جهان. بر اساس سند دهه ساله دوم, این رتبه هدف پایان سال 1398 بود.
96 عضو هیات علمی گروه فیزیک حالت جامد دانشگاه مازندران موفق به دریافت "جایزه ملی دکتر کاظمی آشتیانی" از سوی بنیاد ملی نخبگان شد.
97 معاون برنامه‌ریزی و نظارت بنیاد ملی نخبگان: برنامۀ شناسایی و هدایت استعدادهای برتر (شهاب)تا سال تحصیلی 1406 همۀ دانش‌آموزان کشور در تمامی پایه‌ها را تحت پوشش قرار خواهد داد
98 جشنواره رویش دماوند آغاز بکار کرد
99 استاد تمام دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان:پایداری اقتصادی در گرو حضور دانش‌آموختگان در مشاغل تولیدی و صنعتی است
100 معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و رئیس بیاد ملی نخبگان: ایران در حوزه ساخت تجهیزات با تکنولوژی بالا با تکیه بر دانش نخبگان و سرآمدان خود رشد قابل قبولی داشته است.
101 با هدف انتقال دانش، تجربه و ایده‌های فناورانه به کشور/ طرح همکاری با متخصصان و دانشمندان ایرانی غیرمقیم اجرایی شده است
102 تمدید مهلت ثبت نام در جشنواره ملی اختراعات رویش دماوند تا تاریخ 31 فروردین 96
103 بکارگیری بهینۀ نیروی‌انسانی بومی سبب رونق بنگاه‌های اقتصادی می‌شود​
104 افتتاح مرکز نو آوری و فناوری استان مازندران مقارن با سفر رئیس جمهور و هیأت دولت از طریق ویدیو کنفرانس
105 رئیس جمهور در دیدار نوروزی با معاونین, وزرا و دیگر کارگزاران نظام: تلاش برای «تولید اشتغالزا» با محوریت دانش و جوانان, وظیفه دینی, ملی و انقلابی ماست.
106 آخرین نشست شواری علمی بنیاد نخبگان استان مازندران در سال 95;
107 بیست‌وششمین نشست سراسری رؤسای بنیادهای نخبگان استانی
108 معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان در نشست فعالان سرمایه و دانش بنیان: گره های در هم تنیده ساختار اقتصاد به دست مراکز نو آوری گشوده می شود.
109 در سفر معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و رئیس بنیاد ملی نخبگان, سند مشترک ایجاد مرکز طراحی و مهندسی تبدیل پسماند به انرژی امضا شد.
110 بهره‌مندي از اعتبار فرصت مطالعاتي برای دانشجویان دوره های دکتری تخصصی و نیز دانشجویان دوره های تخصص و فوق تخصص رشته های پزشکی
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>
صفحه 5 از 59